За даними ООН, щорічно в світі відбувається близько 190 тисяч смертей від передозування наркотиками.

За даними ООН, щорічно в світі відбувається близько 190 тисяч смертей від передозування наркотиками. Більшість загиблих можна було врятувати, якби поруч з ними хтось перебував, якби цей хтось знав, як розпізнати передозування, і головне - як надати потрібну допомогу.

Саме тому Меридіан приєднується до флешмобу  на підтримку акції «Overdose Day. Бездіяльність вбиває.»

Ми знаємо, що Налоксон дійсно рятує життя – це не гучні слова, це наша реальність. Зразу згадав випадок з життя, моя  добра знайома, під дією вуличного метадону відчула, що переборщила з речовиною. В аптеці Налоксон не продали, тільки за рецептом. Але лірику – без питань… гм. Добре що вона знайшла сили викликати швидку, але ж могло статися непоправне. Ми впевнені – налоксон повинен бути у аптечці патрульного поліцейського, швидкій допомозі, він повинен бути доступним для ЛВН!

Мовчати про цю проблему – означає продовжувати втрачати життя близьких та рідних, адже хто-зна, кого торкнеться  ця біда.

Окремо про наркополітику. Криміналізація заганяє ЛЖН в антисанітарні і маргінальні умови,  в рази збільшуючи ризик інфікування ВІЛ та іншими захворюваннями і смерті від передозування. Криміналізація також зупиняє їх від звернення за медичною допомогою у разі передозування їх друзів або членів сім'ї. Тому пам’ятайте – передозування не дискримінує!

#OverdoseAware

#EndOverdose

#БОМеридіан

30.08.2019

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час