Проведення інформаційного заходу у Полтавському районному відділі ДУ "Центр Пробації"

Сьогодні 18.09.2019 р. у Полтавському районному відділі ДУ «Центр пробації», Марією Двигало – консультантом по роботі з представниками КГР проекту PITCH,  у рамках реалізації спільних пробаційних програм  був проведений інформаційний захід  на тему «Профілактика вживання ПАР» та  обговорення з підобліковими  теми  «Навички ефективного самоконтролю».

Учасників групи було ознайомлено із заходами профілактики вживання психоактивних речовин у Полтавському регіоні , сумною статистикою скоєння злочинів під  руйнівною дією психоактивних речовин та алкоголю. Також розглянуто  наслідки втрати здоровя та підтримки у розвитку особистості суспільством.

«Кожна людина, може обрати невірний шлях в своєму житті, але кожна людина може виправити ситуацію, якщо має бажання»- наголосила Марія, адже існує стратегія зменшення шкоди, навіть якщо відмовитись нема бажання або людина не готова прийняти такий вибір. То допоможуть безкоштовні державні програми або неурядові організації, до яких у суспільства виникла довіра. Методів та форм  лікування від зловживання психоактивними речовинами чимало, тому кожний має право на якісний та доступний, але необхідно пам’ятати, що тільки від вмотивованості залежить довготривалість життя без препаратів, що згубно впливають на людину.

Проект PITCH в Україні - Партнерство заради натхнення, трансформації та обєднання у відповідь на ВІЛ"

18.09.2019

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час