Індивідуальні консультації підоблікових пробації

5 листопада, в Київському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» Марія Двигало – консультант по роботі із КГН БО "Меридіан", провела низку  індивідуальних консультацій підоблікових клієнтів   з профілактики вживання спиртних напоїв.

В ході бесід було з’ясовано індивідуальні причини вживання, вплив на психологічний, фізичний та соціальний стан становлення себе як особистості.

Розвіяно міфи та з’ясовано факти вживання алкогольних напоїв, а також пояснено наслідки такого вживання.

Окрім цього було повідомлено про обмеження, що вступили в дію від 11 жовтня поточного року у м. Полтава. Відповідне рішення «Про встановлення обмежень продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у Полтаві», було прийняте на сесії Полтавської міськради,  рішення передбачає заборону продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв і вин у магазинах з 22:00 до 08:00 щоденно, враховуючи вихідні дні та свята. Ну і про чинну статтю Кодексу України про Адміністративні правопорушення треба пам’ятати (Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.), за якою встановлюється штраф у розмірі від 17 грн. до 85 грн. За повторне вчинення цього правопорушення штраф зростає від 51 грн. до 119 грн.

Захід проведено у рамках проекту Проект PITCH в Україні

05.11.2019

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час