Співпраця БО "Меридіан" з Національною поліцією в Полтавській області, з метою дотримання прав КГР

Сьогодні Мария Двигало спільно з Головним спеціалістом Управління забезпечення прав людини Національної поліції України - УЗПЛ Сергієм Вікторовичем Конощуком та лідеркою спільноти ЛЖН м.Кременчука Анною Пащенко провела тренінг для представників НП (патрульна поліція, дільничні, інспектори,представники ІТТ, психолог та ін.) Кременчуцького відділу поліції.

Основною темою було інформування поліцейських про порядок їх дій у випадку затримання пацієнтів ЗПТ. Розглянутий покроковий алгоритм взаємодії закладів охорони здоров’я та підрозділів поліції з метою забезпечення безперервності лікування препаратами ЗПТ та ВААРТ для адмінзатриманих; для адмінарештованих, що перебувають у приймальниках; затриманих, що перебувають в ІТТ.

Окремим блоком "Протидія стгмі та дискримінації ЛЖН" була життєва історія Ані, яка визвала неабиякий інтерес та багато запитань.

Також розглянули теми особистої безпеки поліцейських під час виконання ними службових обов'язків та профілактику соціально-небезпечних хвороб.(ВІЛ,ВГ,Туберкульоз)

Ну і як завжди, традиційна кава-пауза, де за печвом та цукерками з кавою спілкування та відповіді на питання співробітників поліції.

По завершенню тренінга присутні отримали від Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health

"Особиста безпека поліцейського" та "Дії поліцейських щодо забезпечення безперервності лікування адмін затриманих пацієнтів ЗПТ".

Захід проведено за підтримки Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health

 

01.08.2019

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час