Тренінг-семінар для регіональних лідерів ЛЖН

13 листопада, в рамках проекту PITCH,  спеціалісти БО "Меридіан" провели другий семінар для регіональних лідерів спільнот ЛВН м. Лохвиця, Кременчук, Лубни.

Ми запросили до проведення одного з блоків, нашого надійного партнера та друга - Регіонального координатора Уповноваженного Верховної Ради України  з прав людини, Яковенко Віру Сергіївну.Спочатку вона презентувала нашим лідерам роботу омбудсмена, поділилась досвідом спільних успішних кейсів, а потім було те, без чого не обходиться робота справжнього лідера та активіста спільноти - порядок складання офіційних запитів та звернень до органів Державної влади. Наші лідери дізнались про види, форми, порядок складання цих документів, передбачені Законом України "Про доступ до публічної інформації", строки відповідей на звернення громадян. 

Лідер ЛЖН м.Полтава - Яніна Стемковська презентувала ІІІ Національний Форум ВОЛНа у м.Києві, та відмітила важливість участі активістів у ньому, адже це місце, де збираються активісти з усієї країни.Окрім цього Яніна як завжди подбала про матбазу) - регіоналіні лідери були забезпечені інформаційними матеріалами - буклетами, плакатами на тему дотримання прав ЛЖН, зокрема пацієнтів ЗПТ.

Те, з чим рано, чи пізно стикаються наші лідери - публічні виступи. І неважливо, чи це проведення інформаційних заходів для спільноти, чи для правоохоронних органів, чи виступ на засіданнях Коордради свого міста. Цілком природнім є страх публічних виступів. Він дійсно заважає у роботі лідерів. Вдал презентувати себе, відчувати себе впевнено перд аудиторією, долати страх публічних виступів нам сьогодні допомагала практичний психолог Олена Гапоненко.

"Час пролетів дуже швидко. Маємо надію наступного року робити такі семінари частіше. Вони дуже потрібні Полтавській спільноті ЛЖН. Я дуже вдячний і тренарам, і учасникам за активність, професіоналізм та включеність "-говорить керівник  PITCH в Полтаві та Полтавській області Сергій Гапоненко.

Проект PITCH в Україні - Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ.

 

 

13.11.2019

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час