Перша звитяга у 2020 році

Сьогодні була відновлено законне право представниці ЛЖН Полтави на отримання пенсії за інвалідністю.

Це не було легко - у жінки не вистачало необхідних документів, більш ніж 2 роки вона не проходила необхідних медичних обстежень та лікування, нажаль стикалася з випадками стигми та дискримінації. Вже навіть розчарувалась у всьому та хотіла "кинути нафіг це безнадійне діло". 

Але восени, Наталя (ім'я змінено за проханням героїні) від знайомих дізналась про БО "Меридіан" та звернулась по допомогу. Наші фахівці, звісно взялись допомагати жінці. Більш ніж 3 місяці тривала епопея - "Переможи бюрократичну машину!" але сьогодні вона скінчилась перемогою Наталі! Групу відновлено, зовсім скоро буде нараховано пенсію, залишилось наступного вівторка забрати документи.

"Головне - це не складати руки, та буди готовим відстоювати свої законні права. Ну а  наша організація завжди готова здійснювати повний правовий та соціальний супровід. Коли такі кейси закінчуються успіхом це надихає і нашу команду і, найголовніше представників ЛЖН. Завдяки проекту PITCH багато людей отримали правову інформацію від нас та наших партнерів, підтримку та супровід у вирішенні правових та медико-соціальних питань."- говорить керівник проекту PITCH в Полтаві та Полтавській області Сергій Гапоненко.

Проект PITCH в Україні - Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ.

15.01.2020

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час