Поїздка до Карлівки

PITCH у Карлівці. З0 липня керівник проекту PITCH у Полтавській області Гапоненко Сергій та фахівець з адвокації проекту – Ростислав Федій відвідали Карлівську ЦРЛ.  Саме тут відбулась чергова знакова подія проекту PITCH – відкриття кабінету ЗПТ на базі Карлівської ЦРЛ.

Хоча технічна допомога у підготовці приміщення була надана в рамках іншого проекту, вся супутня робота проводилась лікарями Карлівської ЦРЛ, Полтавського Наркологічного диспансеру, фахівцями та волонтерами Меридіану. Уже не вперше, ми переконались, що співпраця громадських об’єднань, державних установ, лікарських закладів, представників спільнот дає найкращі результати.

Кабінет відкритий та повноцінно працює з 21 липня. На сьогодні п’ятеро представників ЛЖН отримують тут лікування.  Найбільш приємно було чути від пацієнтів виключно слова подяки та визнання на адресу нарколога Карлівської ЦРЛ – Славінської Тетяни Володимирівни.

Тетяна Володимирівна - справжній лікар, окрім власне лікування, вона по-факту здійснює і психологічну підтримку пацієнтів, допомагає у вирішенні особистих проблем. Кабінет ЗПТ, всього через 7 днів повноцінної роботи став по справжньому «Безпечним місцем» для пацієнтів Карлівки.

Ми провели робочу зустріч фахівців Меридіану з персоналом кабінету ЗПТ та були присутні на зібранні пацієнтів, де, остаточно закрили питання по лідеру ІГ Карлівки. Тепер у представників Карлівки є  Олександр, обраний лідер спільноти,  та ми можемо говорити про осередок спільноти ЛЖН у Карлівці.  Мобілізація спільноти в невеличких містах та селах допоможе ЛЖН у реалізації їх невід’ємних прав на якісну медичну та правову допомогу. Ну і звичайно забезпечили представників карлівської спільноти  інформаційними матеріалами від МБФ «Альянс Громадського здоров’я».

Ця діяльність та зміни стали можливими в процесі виконання проекту PITCH в Полтавській області та відбувається з дотриманням всіх норм та правил санітарно-епідеміологічного контролю!

БО «Меридіан» та представники ЛЖН Полтавської області  дякують всім, причетним до цієї події –

Керівництву Карлівської ЦРЛ, Полтавському обласному наркологічному диспансеру, ДОЗ ПОДА, Проекту ПИТЧ в Україні, МБФ «Альянс Громадського здоров’я»

Ця діяльність та зміни стали можливими в процесі виконання проекту PITCH в Полтавській області та відбувається з дотриманням всіх норм та правил санітарно-епідеміологічного контролю!

Проект PITCH в Україні- Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ. 

30.07.2020

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час