Зустріч з пацієнтами ЗПТ м. Лубни

Сьогодні, фахівці Меридіану, у рамках проекту PITCH, відвідали Відокремлений структурний підрозділ № 6 ПОНД м.Лубни.

Спочатку ми провели рабочу зустріч з персоналом кабінету ЗПТ та головним лікарем, а потім провели семінар- зустріч з пацієнтами кабінету. Спільно з регіональною лідеркою спільноти ЛЖН м.Лубен Яною Наконечною та іншими пацієнтами, ми обговорили сутність методу "рівний-рівному", його прингципи та ефективність. І дійсно, практично всі присутні казали про те, що відкриватися, отримувати допомогу, взагалі довіряти, набагато легше людині, яка на собі пережила ті ж проблеми.

Потім фахівці Меридіану проінформували присутніх про їх права під час пандемії COVID-19, та надали хлопцям та дівчатам контактну інформацію БПВД, регіонального координатора зправ людини в Полтавській області, телефони Гарячих ліній з питань наркозалежності та ЗПТ та ВІЛ/СНІДу та туберкульозу.

Як завжди (для Лубнів - це норма) дуже приємно було чути тільки позитивні відгуки пацієнтів про головного лікаря та персонал кабінету ЗПТ у Лубнах.

Дякуємо Антоне Олеговичу, Жанетті Бойко- ви найкращі для своїх пацієнтів, а це дорогого коштує.!

Наприкінці присутні отримали футболки від ВЦО ЛЖВ.

Проект PITCH в Україні - Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ.
#БОМеридіан
#PITCH
#Ми_там_де_потрібні

18.11.2020

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час