19 вересня у м.Карлівка відбулась робоча зустріч

19 вересня у м.Карлівка  відбулась робоча зустріч заступника директора БО "Меридіан" Федія Ростислава з Хоменко Анатолієм Павловичем, підрядником, який буде проводити ремонтні роботи наркологічного кабінету в поліклінічному відділенні КНП Карлівської ЦРЛ ім.Л.В.Радевича задля впровадження на базі лікарні програми замісної підтримувальної терапії. Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю, і вже завтра розпочнуться ремонтні роботи. Тож до кінця листопада новий, з сучасним ремонтом та відповідаючий усім вимогам кабінет ЗПТ буде відкритий.

Таким чином початок покладено, і по закінченні ремонту доступ до лікування покращиться для представників ЛЖН самої Карлівки, а також сусідніх районів - Машівського та Чутівського. Це забезпечить доступ пацієнтів, що страждають на залежність від опіоїдів до якісного лікування, послуг соціального і психологічного супроводу, а також сприятиме запобіганню росповсюдження соціално небезпечних хвороб.

Все це стало можливим завдяки МБФ "Альянс громадського здоров'я" в рамках проекту "Підтримка у підготовці та оснащенні приміщень лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я, в яких заплановане впровадження замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) у 2019 році" за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

19.09.2019

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час