Продовжуємо розширення ЗПТ

А в нас хороша новина!

Закінчились ремонтні роботи у кабінеті ЗПТ на базі Карлівської ЦРЛ. Керівник проекту "Підтримка у підготовці та оснащенні приміщень лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я, в яких заплановане впровадження замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) у 2019 році" Ростислав Федій особисто прийняв ремонтні роботи та привіз технічне обладнання, необхідне для ефективного функціонування кабінету ЗПТ.

Незабаром особи, що хворіють на опіоїдну залежність, та мешкають у Карлівському, Чутівському та Машівському районах будуть отримувати лікування у програмі ЗПТ. Потреба в цьому  неабияка, адже, за словами нарколога Карлівської ЦРЛ Славінської Тетяни Володимирівни люди вже цікавляться, телефонують, розпитують. Тобто, як завжди у невеличких містечках дуже ефективне "сарафанне радіо" , та професіоналізм, чуйність і готовність мед персоналу допомагати людям. Це все присутнє у лікарів Карлівської ЦРЛ.

"Ми хочемо подякувати за співпрацю та допомогу у реалізації проекту Головному лікарю Карлівської ЦРЛ - Сіренку Олександру Леонідовичу, заступнику Головного лікаря/ інфекціоністу - Кравченко Наталі Володимирівні, лікарю- наркологу Славінській Тетяні Володимирівні. Ми вдячні Головному лікарю ПОНД - Мацицькому Ігорю Анатолієвичу за допомогу та підтримку" - говорить Ростислав Федій.

Все це стало можливим завдяки МБФ "Альянс громадського здоров'я" в рамках проекту "Підтримка у підготовці та оснащенні приміщень лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я, в яких заплановане впровадження замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) у 2019 році" за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

20.11.2019

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час