Продовжуємо спільно реалізацію проекту Послуги для КГН

Продовжуємо спільно реалізацію проекту «Послуги для КГН», метою якого є підтримка уразливих груп населення під час пандемії COVID-19

В березні розпочато видачу прямої допомоги представникам КГН- ЛЖН/ЛВІН/ ЖЖН та «крос-груп» - СП/ЛЖВ у вигляді сертифікатів на продуктові та гігієнічні набори. Також, в разі необхідності результату на COVID-19 маємо можливість надати направлення на ПЛР- дослідження в приватній лабораторії - безкоштовно для КГН.

Продовжуємо проводити консультування «рівний рівному», тестуванння та професійну психологічну допомогу.

Для представників КГН, в «ком‘юніті центрі» БО «Меридіан» 26 березня було проведено інформаційне заняття на тему : « Вірусний гепатит С-не вирок» : про алгоритм дій в разі діагностування ВГС, про можливість безкоштовного лікування в рамках державної програми - як отримати лікування, до кого звертатися, і що потрібно.

Проект "Послуги для КГН"  реалізується за фінансової підтримки Фонду оперативної допомоги ключовим групам населення в Східній Європі і Центральній Азії AFEW International .

13.04.2021

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час