Індивідуальні консультації підоблікових ДУ "Центр Пробації"

21 липня керівник проекту PITCH  в Полтавській області Гапоненко Сергій відвідав Київський районний відділ філії ДУ "Центр пробації" в Полтавській області. Спільно з інспекторами провів низку індивідуальних консультацій для підоблікових Київського району Полтави, направлених на позитивні зміни в поведінці людей, які здійснили правопорушення.

Ця діяльність виконується фахівцями "Меридіану" та ДУ "Центр Пробації" в рамках виконання державних пробаційних програм, а саме, " Подолання агресивної поведінки".

Потрібно пам'ятати, що агресія, роздратування і гнів - деструктивні емоції.Ось деякі інструменти, які можуть допомогти.

1. Роздратування починається з зміни настрою, з появи неприємних почуттів. Постарайтеся вловити цей момент і заспокоїти себе. Дуже допомагає, якщо ви людина віруюча, помоліться і погані димки покинуть вас і ви збережете свій спокій.

2. Якщо це не допомогло і погані думки не покидають вас і це виражається в зміні інтонації, словах, жестах, міміці, то подивіться на себе з боку з гумором «Як я зараз смішно виглядаю, яке в мене сердите обличчя, які смішні ноти з’явилися в моєму голосі». Зупинитися вам допоможе думка «Потрібно бути терпимим до вад ближнього». І розрядіть ситуацію доброзичливим жартом.

3. А якщо і це не допомогло, а гнів продовжує зростати, і ви відчуваєте, що почервоніли чи навпаки пополотніли, а губи і кулаки стиснуті і голос затремтів – і ви вже забули, що маєте казати і хочете тільки одного – вихлюпнути свій гнів і тут ви можете зупинити себе:

  • стиснути зуби і кулаки міцніше,
  • переключити свою увагу на щось більше приємне або нейтральне – можна подумки порахувати до десяти;
  • глибоко дихайте;
  • випийте холодної води;
  • порухайтеся;
  • розтисніть кулаки і зуби;
  • висловіть свій стан вербально.

4. Якщо ви з цим не воралися, то пам’ятайте, що розрядка гнівом може образити іншу людину, і після цього наступає каяття. Але тоді вже буде запізно.

21.07.2020

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час