Семінар для лідерів спільнот

16 вересня фахівці «Меридіану» в рамках проекта PITCH провели семінар для регіональних лідерів спільноти ЛЖН та активістів Полтавської області. 

Розглянули використання  лідерами ІГ літератури (наприклад «Уроки зменшення шкоди»). Обговорили особливості консультування ЛЖВС, вчилися порядку складання скарг, запитів, звернень до Державних органів; реагуванню на випадки порушень прав ЛВН та ЛЖВС.

Ми дізнались від наших лідерів про позитивні зміни, які приніс проект PITCH до спільнот маленьких міст – зменшення стигми та дискримінації з боку поліції та лікарів, покращення доступу до медико-соціальних послуг, зменшення випадків порушень прав представників спільнот, підвищення рівня обізнаності самих  ЛЖН та ЛЖВС у Полтавській області.

Торкнулись і болючих  сьогодні тем – карантинних обмежень, забезпечення пацієнтів ЗПТ засобами індивідуального захисту – медичними масками. Не всі пацієнти мають змогу придбати необхідну кількість медичних масок, відсутність засідань Координаційних Рад з протидії ВІЛ, ТБ, наркозалежності.

Спілкувались довго та по-дружньому. На жаль не всі мали змогу приїхати, але ті хто приїхали корисно провели час.

Проект PITCH в Україні - Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ.

16.09.2020

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час