Семінар для регіональних лідерів

23 червня фахівці «Меридіану» Ростислав Федій та Марія Двигало провели семінар для регіональних лідерів спільноти ЛЖН та активістів Полтавської області.  Ростислав та Марія надали інформацію:

  • Про проведення зібрань ініціативних груп;
  • Про порядок збору інформації щодо потреб спільноти;
  • Про  принципи та методи надання послуг за принципом «рівний – рівному».

Наша добра партнерка - Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області  Вера Яковенко, незважаючи на щільний графік, поділилася практичним досвідом забезпечення права громадян на доступ до публічної інформації, надала роз’яснення щодо правових підстав, вимог та типових помилок при складанні запитів. Крім того, проговорила про механізми захисту порушених прав. До нас вона завітала відразу після Презентації щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2019 рік, яка наші лідери мали змогу переглянути в прямому ефірі.

Про співпрацю з БПВД на місцях, алгоритми дій при порушеннях прав та свобод представників спільнот та про механізм співпраці з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу розповіла присутнім начальник відділу комунікацій та право просвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Юлія Козаченко.

Дуже класно, що учасники семінару отримали контакти всіх спеціалістів. Це важливо, бо вони побачили, що не самі, і можуть отримати допомогу, якої потребує спільнота у невеликих містах Полтавської області.

«Запалювали» своїм досвідом Директор Полтавського філіалу Легалайф-Україна – Марина Грідіна та, в телефонному режимі, незмінна лідерка спільноти ЛЖН – Стемковська Яніна. Дівчата розповіли про свій шлях в активізмі, поділились своїм багатим досвідом.

Окрім знань учасники заходу отримали інформаційні матеріали від МБФ «Альянс громадського здоров’я» та футболки від ВЦО ЛЖВ.

Таким насиченим видався цей спекотний червневий день для усіх нас. Хочем подякувати за продуктивне, корисне та позитивне спілкування усім.

Проект PITCH в Україні- Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ.


24.06.2020

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час