Візит до Кобеляцького відділу поліції

Як спілкуватись с представниками КГР? Як захистити себе під час виконання службових обов’язків? Які цілі програми ЗПТ? Що таке стигма та дискримінація залежних? Які права та обов’язки мають правоохоронці та представники ключових груп ризику? Чому важливо регулярно проходити обстеження на ВІЛ, ВГС, туберкульоз?...

 На ці, та багато інших питань почули відповіді сьогодні співробітники Кобеляцького відділу НП від Марії Двигало. Вона спільно зі старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноваженого з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності з дислокацією в Полтавській області УЗПЛ Національної поліції України - Наталією Миколаївною Нечепуренко, провела тренінг «Підвищення рівня обізнаності представників правоохоронних органів на регіональному рівні стосовно ВІЛ/СНІДу». Наталія Миколаївна провела окремий блок про неприпустимість стигми та дискримінації. Переглянули та обговорили фільм про  особисту безпеки поліцейських, протидію стигмі та дискримінації.

Всі бажаючі мали змогу пройти тестування на наявність антитіл до ВІЛ, а також отримали чудові буклети від МБФ «Альянс громадського здоров'я» -  "Особиста безпека поліцейського" та "Дії поліцейських щодо забезпечення безперервності лікування адмін затриманих пацієнтів ЗПТ", а наприкінці присутні отримали сертіфікати. 

Діяльність впроваджується БО "Меридиан"спільно з Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health за фінансової підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria .

Проект PITCH в Україні - Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ.


13.06.2020

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час