Візит до Хорольського відділу поліції

Новий тиждень для Ростислава Федія, консультанта з адвокації у проекті PITCH розпочався з візиту до Хорольського відділу поліції. 

Саме у Хоролі, де нещодавно відкрився кабінет ЗПТ на базі Хорольської ЦРЛ, спільно з директором БО БФ "ВОЛНА" та засновником Полтавського осередку ЛЖН Олегом Димарецьким, був проведений черговий інформаційно-просвітницький тренінг-семінар для півробітників Національної поліції "ЗПТ та дотримання прав пацієнтів програм ЗПТ та ВААРТ "

Основною темою , як у всіх подібних заходах було інформування співробітників поліції про саму програму- ії цілі,принципи, історію впровадження в Україні й зокрема в Полтавській області. Особовий склад Хорольського відділу був проінформований про порядок дій при затриманні пацієнтів ЗПТ та ВААРТ задля забезпечення їм безперервності лікування. Основний наголос Ростислав поставив на неприпустимості стигми та дискримінації представників спільноти ЛЖН, пацієнтів ЗПТ, ЛЖВС тому, що хвороба пацієнта не може бути підставою для недотримання їх прав, як громадян України. Торкнулись теми особистої безпеки поліціейських під час виконання ними своїх обов'язків.

Олег Димарецький повідомив присутніх про діяльність БО БФ "Волна" в сфері адвокації прав ЛЖН, та разом з Ростиславом надали відповіді на питання які задавали поліцейські: від зміни наркосцени, допорядку дій співробітників при отриманні ризику інфікування на робочому місці, від недоукоплектації екіпажів  швидкими тестами на наркотики до методів лікування залежності.

" Дуже сподобалась включенність та зацікавленність хорольських правоохоронців, деякі навіть конспектували! - говорить Ростислав;- ну і звісно, зацікавленість не може не радувати, адже такі заходи конче потрібні, особливо в невеликих містах та районних центрах де є кабінети ЗПТ. Вони допомогають руйнувати міфи про наркозалежних, про програму ЗПТ".

Ну і традиційно - колективне фото з довідниками"Особиста безпека поліцейського" та "Дії поліцейських щодо забезпечення безперервності лікування адмін затриманих пацієнтів ЗПТ" та кофе чай зі смаколиками. Наостанок БО "Меридіан" отримав запрошення на проведення подібних семінарів у Хорольському ВП. Що ж, будемо працювати, адже МИ ТАМ ДЕ ПОТРІБНІ,

Захід проведено за підтримки МБФ "Альянс громадського здоров'я"

24.09.2019

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час