10 вересня відбулось засідання Полтавської обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу, ВІЛ та наркозалежності

Заступник директора БО "Меридіан" Ростислав Федій разом з  керівником проекту PITCH Гапоненко Сергієм прийняли участь у засіданні Полтавської обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу, ВІЛ та наркозалежності. 

Одним з питань порядку денного був звіт про проведену роботу щодо розширення географії надання послуг ЗПТ у Полтавській області, а саме, відкриття та функціонування кабінетів ЗПТ на базах Лохвицької та Хорольської ЦРЛ. Ростислав у своїй доповіді азначив, що станом на 10 вересня в Лохвицькій ЦРЛ  кабінет успішно працює, лікування у програмі ЗПТ отримують 7 пацієнтів.Пізніше спланованого графіку розпочав роботу кабінет ЗПТ у Хорольській ЦРЛ, але ж розпочав, там 1 пацієнт. Також обговорили певні труднощі з набором пацієнтів до програми в Хоролі.Найближчим часом ми плануємо проведення робочої зустрічі з наркологом Хорольської ЦРЛ з метою допомоги у вирішенні питаннь та перешкод повноцінному функціонуванню кабінету ЗПТ (набір пацієнтів, медико-соціальний супровід, формування прихильності до лікування, тощо).

Окрему увагу Ростислав порадив звернути на сприяння забезпеченню профілактики туберкульозу, ВІЛ-інфекції та наркоманії, своєчасної діагностики, безперервного та контрольованого лікування ВІЛ-інфікованих, хворих на СНІД, туберкульоз та наркозалежних, в тому числі лікування у програмі ЗПТ в районих центрах та невеликих містах Полтавської області. БО«Меридіан» також проінформував членів Координаційної Ради про готовність проведеннія інформаційно-просвітницьких семінарів з сімейними лікарями районних лікарень у 3 -4 кварталі 2019 року.

 

 

10.09.2019

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час