Зустріч з лідером

29 січня лідер ініціативної групи ЛВН Лохвиці Чепурко Дмитро завітав до офісу БО "Меридіан".на робочу зустріч з керівником проекту PITCH Сергієм Гапоненко та консультантом по роботі з КГН Марією Двигало.

На зустрічі були обговорені:

  •  актуальні теми інформаційних занять для пацієнтів ЗПТ Лохвицької лікарні на цей рік, які проводить Дмитро.
  • процедура включення Лідера ЛВН до складу Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при Лохвицькій РДА.
  • співпраця Дмитра з Лохвицьким БПВД задля надання якісної правової допомоги представникам спільноти.

Наприкінці зустрічі фахівці "Меридіану" передали для спільноти ЛВН Лохвиці інформаційні матеріали - "Не улетай", "Мотылёк", "Біла альтанка".

За кавою хлопець поділився радісною новиною - він уже на амбулаторній формі лікування , і тепер має змогу  безперешкодно налагоджувати всі сфнри своєго життя. Зараз Дмитро займається оформленням групи інвалідності, "Програма дійсно рятує життя, і я тому приклад. Дякуючи участі у проекті PITCH моє життя відчутно покращилось. Тепер я можу, і хочу допомагати іншим" - каже Дмитро.

Отакі в нас лідери!

Проект PITCH в Україні - Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ.

29.01.2020

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час