Консультуємо "он-лайн"!

Зважаючи на посилення карантину з 6 квітня, задля кращої інформованості та професійних відповідей на питання, що виникають у представників спільнот ЛВН, ЛЖВ нашого міста ми звернулись до Регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області Вера Яковенко.

Зустріч призначили у Mesenger. Там можна не тільки дивитись «котиків» та «кумедні відео», а й отримати  допомогу.  Саме цим сьогодні і займались Віра Сергіївна ,Гапоненко Сергій , Мария Двигало та Янина Стемковская, за допомогою Mesenger  та у телефоном

  • Я живу на Леваді. Чи можемо ми з родиною вийти та пожарити шашлик біля річки? (Денис)

У Полтавській області закликають утриматися від масового відпочинку на природі, оскільки це порушує правила карантину. Парки й прибережні зони патрулюватимуть і можуть штрафувати порушників.

Була проведена комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. У протоколі прийнятого рішення зазначили ті місця, які мають бути закриті. Відповідно до визначеного списку місць масово відпочинку людей, прибережна зона входить до них. Тобто «Ні», з шашликами доведеться зачекати.

  • Під час прогулянки з дружиною звернув увагу на хлопців які пояснювали правила карантину старенькій. Хто вони, чи треба викликати поліцію? (Сергій)

У Полтаві працюють мобільні групи, які ведуть роз’яснювальну роботу щодо наслідків недотримання карантину.Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

  • Я працюю на ринку, на даний час він закритий. Чи будуть його відкривати найближчим часом? (Наталя)

Ринки в місті не рекомендують відкривати.

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Полтавській міській раді не рекомендувала послабити карантинні заходи в Полтаві. Це, зокрема, стосується і відкриття ринків.

На думку секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, саме вчасне закриття ринків стало на заваді розповсюдженню спалаху коронавірусної інфекції в місті.

  • Мої батьки живуть далеко, я не можу до них доїхати. Як їм купити та передати продукти?  (Олена)

У Полтаві запущено безкоштовну доставку продуктів харчування, медикаментів і товарів першої необхідності для чутливих груп населення

Це волонтерська ініціатива, покликана допомогти із доставкою продуктів та інших товарів для людей, які цього потребують. Полтавська волонтерська група «Збережи життя» запустила сервіс безкоштовної доставки товарів першої необхідності. Про це ініціатори повідомили на сторінці Полтавської волонтерської групи у Facebook.

У першу чергу, сервіс призначений для літніх людей, людей з інвалідністю, а також тих, хто має симптоми хвороби та знаходиться на самоізоляції, щоб не заражати оточуючих. Волонтери, які здійснюватимуть доставку, дотримуватимуться всіх необхідних заходів безпеки, щоб мінімізувати ризик зараження.

Якщо Ви знаєте людину, якій потрібна допомога — просто повідомте їй номер телефону call-центру: 067-807-05-61.

Це тільки декілька питань, відповіді на які надала Віра Сергієвна

Працюємо дистанційно, у режимі он-лайн, і стежте за новинами.

Ми завжди доступні у VIBER,Mesenger  та за телефонами:

098 329 69 41 - Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській обл Яковенко Віра Сергіївна

0633713437 - Янина Стемковская

0666800546 - Сергій

0990324759 - Марія

0992349195 – Ростислав


07.04.2020

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час