16 липня фахівці "Меридіану" провели круглий стіл на Базі Регіонального Центру з надання БПВД у Полтавській області, на якому були висловлені питання:
Працюючи в незвичному для нас всіх режимі (карантин, обмеження транспортного зв'язку) послуги для представників спільнот вразливих до ВІЛ Полтави тим не менш надавались. Певні незручності та перепони звісно виникали, але завдяки добре налагодженій співпраці учасників успішно подолані. Дуже ефективними є такі заходи, де присутні, як надавачі послуг, так і представники самих спільнот,адже вкрай важлива ефективна, двостороння комунікація . Ми можемо з впевненістю говорити, що в Полтаві вона на високому рівні. Проблеми виникають в регіонах, над цим вирішили працювати у другому півріччі 2020 року.
Про ефективність виїзних прийомів для представників спільнот, та полегшення їм доступу до них та готовність до подальшої співпраці говорила Регіональний координатор взаємодії з громадськістюУповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області Яковенко В.С.
Старший інспектор з особливих доручень відділу уповноваженого з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності з дислокацією в Полтавській області УЗПЛ Національної поліції України - Наталия Нечепуренко зазначила важливість спільної роботи в напрямку протидії стигмі та дискримінації та спiльних навчально-просвітницьких заходи із співробітниками НП України в Полтавській області щодо захисту прав представників груп ризику, сучасних підходів до профілактики та лікування хімічної залежності та особистої безпеки поліцейських під час виконання службових обов'язків.
Регіональна представниця БО БФ "ВОЛНА" - Янина Стемковская та директорка Полтавського філіалу БО "Легалайф-Україна" Марина Гридина- Погорелая доносили голос спільнот, нагальні потреби, випадки порушень прав та, проблеми, які виникають у ЛЖН та СП Полтави.
Лікар нарколог відділення ЗПТ Полтавського наркологічного диспансеру Бродський Ф.Б проінформував партнерів про діяльність лікувального закладу під час Загальнонаціоналного карантину, порядок надання ЗПТ, та інших медичних послуг для представників спільноти ЛЖН.
Про доступ до правової допомоги, що гарантується державою розповіли представники Регіонального та Полтавського місцевого Центру з надання БПВД - заступник директора Регіонального Центру - Клименко І.В. та заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Полтавського місцевого Центру - Свєшніков А.А..
Після обговорення подальшої співпраці та ефективної схеми практичної взаємодіїї, з метою покращення рівня доступу до послуг представників ключових груп, з акцентом на регіони Полтавської області, " Меридіан" вручив всім учасникам круглого столу відзнаку за вагомий внесок у забезпечення прав вразливих груп населення Полтавської області під час пандемії COVID-19.
Проект PITCH в Україні- Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ.
Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час