Консультування підлітків

У період карантину ми не маємо змоги проводити групові спільні заходи з сектором ювенальної пробації ДУ "Центра пробації", тому це здебільш індивідуальна робота.

Сьогодні Марія Двигало провела індивідуальну профілактичну бесіду з підобліковим сектору ювенальної превенції стосовно наслідків вживання, доступних та поширених серед підлітків наркотичних речовин - "солі", "спайси", "мікси". 
"Не секрет, що цей вид наркотичних речовин дуже розповсюджений серед молоді та підлітків, - констатує Марія,- і тут важливо намагитися донести до молодих людей всю небезпеку вживання таких речовин.  не залякувати, не карати, а знайти спільну мову, завоювати довіру підлітків. Спільно з  Начальницею сектора ювенальної пробації Полтави Вірою Козоброд такі профілактичні заходи стали регулярними. Маємо велику надію, що наша робота врятує не одне молоде життя".
 Після консультації Мария з Вірою провели робочу зустріч, на якій обговорили аспекти роботи з підлітками що вживають, так звані " дизайнерські наркотики", та спланували наступні дії.
 Проект PITCH в Україні - Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ.

 

20.05.2020

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час