Візит до Карлівської ЦРЛ

18 жовтня фахівці "Меридіану" відвідали Карлівку.

Тут у Карлівській ЦРЛ зовсім скоро розпочне роботу Кабінет замісної підтримувальної терапії. Зараз ремонтні роботи у самому кабінеті близяться до завершення.

Ростислав Федій, провів моніторинг виконання ремонтних робіт та робочу зустріч з медичним персоналом. Передав  стільці для майбутніх пацієнтів ЗПТ та сейф для лікаря-нарколога. Зі слів нарколога вже не один хворий на опіоїдну залежність запитував про строки відкриття кабінету та початок ЗПТ у Карлівці. А це значить, що потреба у представників спільнот КГН Карлівсього, Машівського та Чутівського району є і скоро вони матимуть змогу отримувати якісні медико-соціальні послуги тут, у Центральній районній лікарні Карлівки.

Все це стало можливим завдяки МБФ "Альянс громадського здоров'я" в рамках проекту "Підтримка у підготовці та оснащенні приміщень лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я, в яких заплановане впровадження замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) у 2019 році" за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.

 
18.10.2019

Залишились питання?

Зателефонуйте нам за номером +38 (099) 234-91-95, або залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час